Šport in fitnesNogomet

Andrei Solomatin: biografija, nogometne kariere

Andrei Solomatin - eden od glavnih akterjev v Moskvi "lokomotive" v poznih 90-ih - zgodnjih 2000-ih. Bilo je v tem obdobju "železnice" so dosegli največji uspeh v ruski in mednarodnem prizorišču, in Solomatin, skupaj z drugimi zvezdami obdobja - Chugainov, Janashia, Ovchinnikov - je najsvetlejši igralci v domačem prvenstvu.

Njegova zgodnja kariera

Andrei Solomatin, ki se je rodil v Moskvi 9. septembra 1975. Nogomet je začel zanimati že v zgodnjem otroštvu z očetove krme. Papež je dal mladega Andreja otrok in mladine, športna šola olimpijskega Reserve "Torpedo" (Moskva). To znanja osnov so bili sprejeti prvi koraki, določeni v svojem delu o dveh ključnih položajih, na katerih Solomatin kasneje igral vso svojo kariero - centralni branilec in obrambni vezni.

Prvi odrasle ekipa za Andreja je "Torpedo" (Moskva). Aplikacija Solomatin je prišel leta 1992, ko je bil star 16 let. V tej sezoni, "Avtozavodtsev" igral v Premier League, vendar po predhodni fazi, da nadaljuje boj za medalje ni bilo, ne bi imeli le tri točke. Solomatin zaradi mladosti in neizkušenosti bi debitiral v sezoni in ni mogel.

druga liga

Naslednjo sezono, da pridobijo izkušnje in mati Andrei Solomatin šel kapitala TRASKO. To FSM ( "Mladi Nogometna šola") je bila ekipa, ki temelji na dnu, tako da bend se je imenoval Sovjetska zveza. V pretekli sezoni TRASKO uspešno postavil sebi v tretji coni 2. ruske lige prvenstvo končal na 15. mestu. To je najboljši dosežek ekipe v državnem prvenstvu.

Leta 1993 TRASKO udaril v 4. coni. Solomatin s prvo tekmo je potekala v obrambne baze. Sezona je bila dolga, težka in dvoumen. V 42 igre uspelo dobiti le 10-krat, s 19 porazov. Kot rezultat - 16. mesto in, kot mnogi ekip v sezoni, zaradi sprememb v obliki turnirja, TRASKO šel na tretji ligi.

Solomatin potekala tukaj v naslednji sezoni. V tem času ji je uspelo postati 12-mi. 2 sezone Andrew pojavil na področju 47-krat, točkovanja 8 ciljev.

Pod vodstvom Semina

V offseason, Solomatin Andrey Yurevich prejel povabilo trenerja moskovskega "lokomotiv" Jurij Semin in prispeli na lokacijo "železnice". Zato sem odprl najbolj uspešen stran v svoji karieri.

Young vendar drzne Solomatin takoj našel svoje mesto v ekipi. V prvi tekmi se je začelo priznati igre. Prvi nadomestna nastopi na koncu, kmalu dobila mesto ob vznožju. Prvenec je potekala v prvem krogu v domači igri z Samara "krilih Sovjeti." Solomatin prišel na klopi v 70. minuti, ko je bil rezultat 1: 1 namesto Arsene Aiupova. 5 minut pred končnim žvižgom, "železnica" prislužil kazen, ki prodajajo Aleksei Kosolapov. V preostalem času, vsi borili za ohranitev zmago, Solomatin celo prejel svoj prvi rumeni karton. še vedno uspelo, da bi dobili 3 točke na tekmo.

Sezona 1995 je bila uspešna za "lokomotive", je ekipa osvojila srebrno medaljo, izgubila 6 točk Moskva "Spartak".

prvi pokal

Naslednje leto je šlo vse ni tako dobro. Po izvide "lokomotiva" v tej sezoni je bil šele na 6. mestu. Toda Andrei Solomatin osvojil svoj prvi pokal - pokal Rusije.

V fazi 1/16 je bil poražen St. Petersburg "Zenith" - 4: 0, 1/8 z istim računom pretepli, "Uralmaš". Solomatin že bil igralec osnovne strukture. Poleg tega je z rezultatom 1: 0 ni prestal Kamyshinsky "tekstil" in Moskva "Dinamo". V zadnji, "Lokomotive" je dobil najmočnejšo ekipo v teh letih - ". Spartacus"

Solomatin Andrey Yurevich na tekmi prišel v začetno postavitvijo. V prvi polovici izkazalo, da je dogajalo - ekipi izmenjali dve žoge. Toda v drugi polovici leta boja je bil bolj trmast. Odločil sem se za usodo pokal cilja Yuri Drozdov pet minut pred koncem običajnem času. 3: 2 v korist "lokomotive".

CUPS ekipa

V pokalu v Rusiji, skupaj z "lokomotiva" še 3-krat je postal zmagovalec Andrei Solomatin. Nogometaš je osvojil pokal leta 1997, ko je bil v finalu premagati Moskva "Dinamo" - 2: 0.

Leta 2000 je v finalu proti CSKA Solomatin je bila zamenjana ob polčasu z rezultatom 1: 1. Uspelo dobiti zmago šele po podaljških, je odločilni zadetek dosegel Ilya Tsymbalar v 113. minuti.

Leta 2001 je v finalu na kazni, je bil pretepen Makhachkala "Anji" pa Andrewa v sezoni v finalu ni sodelovala.

V prvenstvu v "lokomotive" ni uspelo osvojiti še eno "bron" in tri srebrne medalje.

Solomatin v evropskem tekmovanju

V evropski konkurenci Solomatin, debitiral za "lokomotive" v prvem krogu pokala UEFA. Tekmecev "železnica" šel mogočna München "Bavarska". Kljub ekipe ta mladi Semin je v prvi tekmi niso zabrisane, in dobil gost - 1: 0. Res je, odmazdu bili Nemci destruktivno Cherkizovo "lokomotive" je malo 0: 5.

Naslednje leto, so bili "železnica" naenkrat v 1/16 v pokalu UEFA. V tem krogu, hrvaški "Varteks" (0, 1 2 1) je minilo, ne brez težav. A 1/8 v dveh izgube trpeli zaradi portugalsko »Benfica" (0: 1, 2: 3).

Veliko bolj uspešna je bila sezona 1997/98. Najprej zagotovo opravili Belorusija "Belshyna" (2: 1, 3: 0), nato pa turški "Kocaelispor" (2: 1, 0: 0). V 1/4 finalu v kandidata dobila grški AEK. Prvi krak v Atenah končal z neodločenim izidom, drugo tekmo v Moskvi se je končalo tudi s kravato, ampak 1: 1, ki je primerna za Grke. Spas "Lokomotiva" Igor Chugaynov, točkovanja gol v zadnji minuti tekme.

Pravljica končala v polfinalu. "Lokomotiva" je nekoliko izgubil na nemško "Stuttgart" - 1: 2, vendar je v drugi etapi v Moskvi ventilatorji glave in niso videli.

Naslednje leto, "Lokomotiv" spet dosegla polfinalu pokala UEFA. V tem času je prvo tekmo proti rimski "Lacij" v Moskvi se je končalo z neodločenim izidom 1: 1, in drugo tekmo z ničlami na zmago končala. Ta poravnava urejeno Italijani.

Leta 2000 je prvenec "lokomotive" v Ligi prvakov, je sodeloval v njej in Andrei Solomatin. Biografija športnika v velikem evropskem nogometu se je začela v Turčiji na tekmi proti "Besiktas" v krogu 3. kvalifikacijskega turnirja. Uspešen nastop ni ime, ekipa Semin je izgubila z 0: 3. Podobno oblikovan in povratna tekma, spet poražen - 1: 3.

Več kot 6 letni časi na "lokomotiv" Solomatin preživel na področju 143 tekem, preverite 7 doseženih golov.

Going za CSKA

Od leta 2002 Solomatin odšel v CSKA Moskvo. Postal je ekipa redno tukaj. V svoji prvi sezoni v novo ekipo končal prvenstvo, delila prvo mesto s svojim nekdanji klub - za "lokomotivo". V 30 igrah moštvo dosegel 66 točk. CSKA dosegel 21 zmag, 2 več kot "železnice", vendar v skladu s pravili sezone odločila o usodi pokal "zlato" tekmo.

Bil je potekala 21. novembra na stadionu "Dynamo" v prisotnosti 34 tisoč oboževalcev. Solomatin je izšla v začetni postavitvijo proti ekipi, ki je pred kratkim bil dom za njega.

"Lokomotive" ni zgodnji gol v 6. minuti rezultat je odprl Dmitry Loskov. Cilj, da je bil rezultat edini. "Lokomotiva" je prvič postal prvak Rusije, in Solomatin ponovno prejela srebrni medalji.

Kariera v CSKA Andrej je diplomiral leta 2003, igral v vseh 64 iger in dosegel 4 gole.

Reprezentance na svetovnem prvenstvu

Začetek dvatisočletnici je Solomatin v svoji karieri - najbolj uspešna čas, ki je, ko je bil povabljen, da igrajo za reprezentanco. Andrew debitiral v ekipi 18 november 1998 na prijateljski tekmi proti Brazilci. Igra ni delovala od začetka, do 20. minute kroglica čarovniki vodil z 2: 0 in 32. minuti Solomatin je zamenjal na področju Kornauhovu. To je igra, ki se je končalo z enim od največjih ekip porazov - 1: 5.

Solomatin nato poklical na prijateljskih tekmah v letu 2000 in v letu 2002 dvignil ponudbo za svetovno prvenstvo na Japonskem in v Južni Koreji. Na predvečer turnirja igral v prijateljskem turnirju za pokal LG. V polfinalni tekmi proti Belorusiji izenačen enajstmetrovko, saj je prvi gol za reprezentanco.

Solomatin je svetovno prvenstvo ekipa redno. Vendar pa je ekipa izvaja slabo. Boj prvi Tunizijo noge - 2: 0, utrpela dve lezije - 0: 1 iz Japonske in 2: 3 Belgija. Solomatin igral vse tekme brez zamenjav, ki prejme dva rumena kartona.

danes

Po odhodu iz CSKA Solomatin šel Krasnodar "Kuban", vendar pa so jih preživeli skupaj 8 tekem. Od tam do južnokorejske "Seongnam Ilhva Chhonma" (in tam se je pojavila na polju le 2-krat).

Igral je za ukrajinske "Obolon" Samara "krilih Sovjeti", Nižni Novgorod "Spartacus", Makhachkala "Anji" in Moskva "Torpedo". Vendar pa ni bilo mogoče popraviti, ne da bi porabili še 20 tekme na ekipo. Ekipa Solomatin ni več poklical. Upokojil se je leta 2007 v starosti 32.

Danes Andrei Solomatin - trener. Na področju on naredi samo prve korake. Zaposlen je kot pomočnik trenerja mladinske ekipe kluba druge divizije. Njegov novi klub FC "Chertanovo".

star team z neba, ni dovolj. Zadnja sezona, v coni "centra" FC "Chertanovo" je le 11. mesto, točkovanja 8 zmag v 26 tekmah. Solomatin Glavna naloga na tej stopnji - da bi nadarjene mlade.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.