Šport in fitnesEkstremni športi

Daniil Kvjat, "Formula 1": A Biography dirkač

Mladi voznik Daniil Kvjat dobil uradno razširitev ekipe Toro Rosso za naslednjo sezono. V zadnjem času, in če ne bi bilo dvomov o talentom mladega športnika, zdaj pa se je njegova stabilen položaj izkazal Kvyat. "Formula 1", kjer je debitiral v sezoni 2014, je postala dirka, kjer je Daniel potrdil svojo odlično formo in pripravljenost, da sledijo skozi.

Racer Daniil Kvjat

Še naprej spoznal. Daniil Kvjat enostavno govoriti z novinarji, vedno iti v stiku, in ne skriva nobenih vidikov njegove biografije. Prihaja iz telovadnice, oblečena v obleko tira in pokrovček z nasmehom, ki prihajajo z novinarji. Zelo visoka, nekoliko kotni, tanke, nekdo lahko celo sumijo nekaj bolečine. Dejstvo je, dobro zdravje je Daniil Kvjat, njegova rast se šteje za prednost pri športnikih. Po naravi je astenik s svetlimi kosti. V "Formula 1" polt tako zelo cenjen. Svet težkih vozil in sverhskorostey računov za vsak gram: vsak idealen voznik mora biti prožna, odporna, enostavno dovolj. Vsak dodaten gram hujšanje se lahko spremeni v trenutku, tako da s svojimi dimenzijami Kvyat more prehiteti na nasprotnika maščobe.

V pogovoru z novinarji, Daniel pojavi kot veljavno voznik "Formula 1". Obnašanje v njegovi enostaven, sproščen fant ve, kaj preživi svoj čas. Racing - svoje življenje, se ukvarja s tem iz mladosti.

Življenjepis, otroštvo

Daniil Kvjat rodil 26. aprila 1994 v Ufa. V Bashkiria in je večji del otroštva prihodnje kolesarja. Kasneje, Daniel in njegova družina preselila v Moskvo. Bil je navdušen tenis, čeprav je zmagal na različnih tekmovanjih. Že štiri leta sem začela vožnja z očetom na alpinističnega smučanja. Za volanom je sedel kartico prvič v starosti 9 let. Daniel sam priznava, od trenutka, ko se je zaljubil v hitrosti preostanek svojih konjičkov so izgubili ves pomen. Spominja prvi kolesar trenerja, Danya in njegov oče prišla, jahali na karticah. Fant jo je ljubil. "Jaz sem pilot" - tako, potem je dejal Kvyat, "Formula 1" je postala sanje zanj, za katere je začel, da si prizadevajo. Sedem pouk na šoli, je Daniel v Rusiji. Leta 2007 se je moral preseliti v Rim in tam živeti brez staršev. Tam je obiskal veleposlaništvo prvo rusko šolo, kasneje pa italijanski, ki odlično obvlada italijanski jezik.

Italija

V Rimu, v šoli in hkrati še naprej uspešnosti kart Daniil Kvjat. Rast spretnost in pridobitev potrebnih znanj, za razliko od Rusije v Italiji odprl prednja gonilnika velike možnosti. Pomagali pri tem, obstaja veliko let v državi dobro delujoči sistem kolesarjev usposabljanja. Novice piloti v Evropi, lahko izberejo trenerji, nato pa takoj popraviti na dirkališču to znanje. V Rusiji, žal, piloti za večino del, ki jih sami.

Leta 2007 je Daniel začele priprave za sezono 2008, ko Kvyat začel delati na Dino Kezy. Na predvečer kolesarja evropsko prvenstvo pridružil ekipi Angelo Morsicani. Kot je priznal Kvyat, je bilo evropsko prvenstvo s 3 kraju prelomnica v njegovi karieri. V tem obdobju se je pilot opazil vodstvo "Lukoil Racing", je bila vključena v Lukoil Vozniki Podpora programa. Sledyuschy 2009 so zaznamovali Daniil Kvjat niz dogodkov in zmag. Zmagal je zimski pokal, v WSK International serije zasedel drugo mesto, in še enkrat na evropsko prvenstvo osvojil tretje mesto. V tekmi Industrie Trophy Margutti Trophy in je bil prvi.

Red Bull Junior Team (2009)

Leta 2009, v poletnih mesecih v biografijo Daniila Kvyata je bil pomemben dogodek. Vodja "Lukoil Racing" je povedal o uspešni mladi avto-dirkač Red Bull solastnik projekta, kot tudi lovec mladih talentov v motošporta Helmut Marko. Upoštevajte predstave azijsko-pacifiškem prvenstvu, kjer je sodeloval Kvyat Daniil, Red Bull ekipo povabil mladega pilota za vstop v program, Red Bull Junior Team. Ob uspešno psiholoških testov in fizične teste, Daniel postal član ekipe.

Formula BMW (2010)

V letu 2010 je skupina Eurointernational dirkač začel v formuli BMW Pacifiku. Na Sepang progi v prvi dirki, Daniel je začel šesti, vendar je prišel do kraja, le XIX. Prvi vikend v drugi dirki je bil peti. Azijska prvenstvo, na katerem so sodelovali Kvyat Daniil rezultati polnem naslednjim: 2 pole pozicije, 2 stopničke, 3 dobitke. Mejnik serija v letu 2010 za Kvyat - to je del na evropskem prvenstvu Formula BMW. Tu je sodeloval v 16 tekmah, od katerih zadnji je bil drugi. Rezultati sezone v Danielu kot celoti deloval dobro: se nahaja v skupnem seštevku na 10. mestu, dosegel le 138 točk.

Formula "Reno" - 2,0

Marco nikoli dvomil njegov učenec, in ne zaman. V letu 2011, Kwiat, ki sodelujejo v nordijsko prvenstvo formule Renault 2.0, na prvi dirki v Hockenheimu je zmagal, osvojil naslov vice-prvaka. Naslednja sezona serije, ki je zasedel drugo mesto za zmagovalca 48 točk, je bil kriv za napako ekipe. Rider za celotno sezono v tej seriji osvojil 7 zmag. Njegov uspeh je bilo videti, je bila Daniil Kvjat prenesli v step up, se je znašel v GP3.

V istem letu, Daniel je bila vpletena v vrsto mednarodnih dirk "Formula Toyota", ki je potekala v Novi Zelandiji. Opravili 12 dirk, do 6-krat stopničke 3 krat pokazala najboljši čas kroga. Smo odraščali sezono na 4. mestu v International Trophy.

Na podlagi rezultatov voznika 2012 Daniil Kvjat je bil priznan v ruski pilot leta. V pokalu je prišel na drugo mesto, takoj postal prvak formule - "Renault 2.0 Alpe".

Uspeh v GP3

GP3 prvenstvo 2013 je potekala. Daniil Kvjat katastrofalno nesrečni. Avto le ni hotel iti, pnevmatike nosili ven takoj. Športnik ni panike in šel premišljeno problema. Sam skupaj s strokovnjaki začeli razumeti probleme, in jim je uspelo rešiti. Pnevmatike ni poslabšal med prehodom nekaj krogov. Rezultat šokiral vse navijače. Daleč zadaj na točkah voznik hitro začela, da dohitijo s svojimi tekmeci, in še naprej ostati. Daniel je začel za zmago dirke. Rezultat - prvenstvo v Abu Dhabi dirkah. Kvyat samo pobrala zmago napredovanje njegovo argentinski Facundo Regalia.

Vabilo za Toro Rosso

Njihovi uspehi Daniil Kvjat zainteresirane člane za Toro Rosso, ki so hčerinska družba ekipe Red Bull. Poleti 2014 dirkač je bil povabljen v Silverstonu v testih mladih. V oktobru se je Toro Rosso je uradno napovedal, da bo Daniil Kvjat glavni ukaz pilota leta 2014. Partner ruskega pilota postane Jean-Erik Vern. Da bi dobili superlitsenzii za sprejem v dirkah na vezje v Misano 8. novembra, Daniel v dirko hitrostjo odpeljal 102 paleto, kar predstavlja 402 km. 15. november videl prvenec v Austinu v "Formula 1" v ZDA Grand Prix na treningu.

Kvyat. "Formula 1"

Od prvega Grand Prix Daniil Kvjat začeli kazati odlične rezultate. Na dirki je bil sposoben rešiti avto. Vse od prvih dirkah uspešno Daniil Kvjat. Nesreče ali poškodbe na kartici ni bilo v nobeni dirki.

Po štirih štartov malo poslabšalo. Od petih VN štirikrat uspelo končati dirko zaradi tehničnih težav. Ko je višji Red Bull Racing team levo Sebastian Vettel, ki se ga nadomesti z Daniil Kvjat. Ruski je bil tekoč v vsakem krogu, toda dirka je vedno kaj dogaja, in uspešnost spektakel zamrznila po Belgiji na število osem točk. Kvyat partner naprej za 14 točk.

2015 je bila slaba v rezultatih, tehnika konkurentov postala izrazito boljši in Red Bull dirkalnik začel popuščati. Od časa do časa je uspelo približati stališča blizu stopničk, kot v Monako Daniil in njegovo partnersko Daniel je bil med prvimi petimi, ki potrjuje mesto v dirki.

Na Grand Prix na Madžarskem Daniel dvignil na drugem mestu v cilju, je mogoče izboljšati dosežke ruskih pilotov. V Belgiji Kvyat bil usposobljen 12. in končal na četrtem mestu. Zaradi Riccardo rodu, Kvyat uspelo priti pred njim v skupnem seštevku na šest točk. Na VN Rusije Daniel je peto mesto in v prvenstvu do konca sezone potekalo sedmo mesto.

Sezona 2016 se je začela slabo za kolesarja. Avstralija je že na oblikovanje trebušni avto zastal. V Bahrajnu, dirka je bila dobra, Daniel je lahko za točke. Na Kitajskem Kvyat na stopničke na tretjem mestu. Neuspešno opravil "Formula 1" (igrah). Daniil Kvjat začel osmi. Vettel je dvignil avto, medtem ko poskuša, da bi ga napadel, je vodil ostanek trčenja, za je bila dodeljena deset globo. Kot rezultat, to ni bilo mogoče, da točke. Na dirki v Španiji se nadaljuje Kvyat kariero pri Toro Rosso, kjer ga je zamenjal Max Verstappen. 2016 lahko imenujemo izgublja serija kariere Daniil Kvjat. V Avstriji, Monako, Baku ni mogel niti priti do konca.

Kvyat Toro Rosso ostaja

Trenutno lahko sklepamo, da je Toro Rosso še vedno neguje njegovi kolesarji zapustili ekipo Daniil Kvjat. "Formula 1" voznik čaka na novo sezono. Jeseni 2016 nova naročila, ruski je podpora za Faenza bila podpisana.

Leta 2017, je pilot Daniil Kvjat gre v novo sezono, "Formula 1", bo četrta po vrsti. Ta novica je odlična za Ruse, ne tako dolgo nazaj okoli njega so neprijetne govorice. Kariera v 2016 malo pretresti. V sredini leta zaznamoval padec, Daniel ni pričakovati, da ostanejo v Toro Rosso, a sila je bila dovolj, da bi dobili skupaj in pokazati dobre rezultate v jeseni. V bistvu Kvyat postal pomemben del ekipe Toro Rosso. Franz Tost je uspelo obdržati osnove, v njegovi ekipi še vedno lahko doseže uspeh, je vedno podpirala kolesarji, tudi v težkih trenutkih.

Po novici, da Niko Hyulkenberg je dogajalo, da zapustijo "Reno", med piloti so se govorice, naj bi Daniil Kvjat bo postal partner nemško, in morda celo njegovo mesto v Fors Indiya. In vendar, po težavnem letu 2016 za Kvyat najboljša stvar, ki se mu lahko zgodi, da je prepuščena tistim, ki verjamejo v svoj talent, ki čakajo na svojih zmag in dosežkov. Prevod v "Fors Indiya" bi bilo za voznika je tretji ureditev nove ekipe v zadnjih dveh letih in pol. Ne dejstvo, da je "Reno" bodo mogli govoriti leta 2017, pri Toro Rosso. Po besedah Daniela sam, je imel občutek, da se bo v letu 2017 pa pridejo ponovno zagnati svojo kariero, in da bo naredil vse, kar je v njeni moči, da bi dosegli neverjeten uspeh.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.