Šport in fitnesOutdoor Sports

Ruska biatlonka Olga Viluhina: biografija, dosežki, fotografije

To še vedno zelo mlada, a že ugledni športnik njegova prva pomembna zmaga v mednarodni konkurenci osvojil leta 2006 na svetovnem prvenstvu. Sodelovala je pri nižjih tekmovanjih, ko je bila stara le 14 let. Olga Viluhina zmagal, potem ne samo sprint, vendar prislužil še dve medalji: v štafeti - srebro v zasledovanju - bron.

življenjepis

Olga se je rodil leta 1988 v Bashkortostan (Mezhyhirya), 22. marca. Njena starša: oče - GV Viluhina, hkrati delal kot gradbeni inženir, mati - OV Viluhina, upravljavec lokalne kotlovnice.

Sprva, Olga Viluhina delal v športno šolo smučanja. Njeni starši so jo tam. Vendar pa je pri tej vrsti dekle ni vse šlo, in je bil naprošen, da biatlonu. To je bil mejnik dogodek v začetku Oli karieri.

V srednji šoli je bil dober učenec, prebral veliko od otroštva. Ona ima svoj najljubši avtor Paolo Koelo roman "Enajst zapisnik".

Olga Viluhina: fotografija, prva zmaga

Olga stalni trener - Valery Ivanov, ki je zdaj - skupna praksa mož.

Kot je navedeno zgoraj, je bila prva pomembna zmaga za športnike na svetovnem biatlonskem prvenstvu Junior je v letu 2006, ki je potekala v ZDA (od Presque Isle). Tam je ne samo, da je posamezni dirki, kjer je vzela 26. mesto. V teh tekmovanjih, se je borila z mednarodnimi ravni visokih športnikov na. Opozoriti je treba, da so samo 2 v času Viluhina biatlonu let.

Naslednji resna konkurenca za njo je bilo v Martello, kjer je bil tudi svetovno prvenstvo v biatlonu. Ampak tukaj ni mogla ponoviti svoj prejšnji rezultat in osvojil srebrno medaljo (drugo mesto) na dirki rele.

Najuspešnejši v športni karieri nadarjenih športnikov je bilo evropsko prvenstvo, ki je potekala v mestu Ufa (2009). Potem Olga Viluhina postal štirikrat evropski prvak med mladimi športniki. Ti junior tekmovanja ji je uspelo povzpeti na stopničke v vseh 4 fazah tekmovanja končal na 1. mestu.

Splendid uspehi niso ostalo neopaženo s predstavniki reprezentanci države. Bila je povabljena, da sodeluje na tekmovanjih v Hanti-Mansijsku (korak Cup). Tako je bilo na seznamu šestih najboljših športnikov in odšel v ekipo ruske ekipe.

nadaljnji napredek

V ruski ekipi prvič je šla na Oberhov o pristojbinah za usposabljanje, kjer je nepričakovano zbolel. V zvezi s tem, da ni sodeloval v nobeni dirki pokala, in celo preskočiti nekaj faz IBU pokala. V sezoni 2010/2011 Olga spet sodeloval v zelo prvi fazi svetovnega pokala, nato pa njeno zdravje še ni uspelo.

Po bolezni Viluhina dvakrat osvojil vodilno mesto v sprintu, ki je potekal v Italiji in na Švedskem. Toda na IBU pokala Olga Viluhina ostala brez nagrade mestu zaradi smešno nadzora, brezbrižnost. Pozabila nositi svojo številko, in medtem ko teče za njim, športnik začel s kljuko in je bila odložena za 40 sekund. Točno ta čas, in ga ločuje od zmagovalca tekmovanja.

Sezona v obdobju 2011-2012. Prinesel športnika uspeh. V Hochfilzen, je zmagala z ekipo v mešani štafeti in je bronasto medaljo na dirki v Ruhpolding.

Leta 2013, v biatlonu za svetovni pokal Olga Viluhina povzpel na 2. mesto.

Olimpijada "Soči 2014"

Sochi Olimpijske igre - prve olimpijske igre za 25-letnega športnika. V zvezi s tem, nihče v resnici ni v skladu s pričakovanji. Vendar pa je presenetila mnoge, ko je bila dirka 7,5 kilometra osvojila olimpijsko srebro.

Čutila precej samozavestni in poskušal ji najbolje, da ne, da dobimo z naslovom Slovaške olimpijski prvak Anastasia Kuzmina. Viluhina, ustrelil tudi, izgubili le Kuzmina hitrost.

Sposobna Olga Viluhina sčasoma večkrat postavljeno na oder po štafeta zmaga na dirki (obe ženski in mešani). Z desne je redno v top 10 najboljših ruskih športnikov. Vendar, preden posameznih nagrad najvišji standard še ni dosegla. To je še vedno, da pridejo.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.