Šport in fitnesTenis

Vladimir Samsonov - teniška zvezda

Vladimir Samsonov - eden od najbolj znanih namiznoteniških igralcev. Na mednarodni ravni v korist Belorusiji.

Otroštvo in adolescenca

Prihodnost zvezda tenisa se je rodil v glavnem mestu Belorusije leta 1976. Otrok rasla neverjetno aktivni, in starši odločili, da ga pošljete na enega od športnih oddelkov. V tistem času je bil mlad športnik, star komaj sedem let. Prvi trener je bil Alexander Petrovich, ki ga bo vlak v prihodnosti. Fant je bil star deset let, je že pokazal svoj potencial. Leta 1987 je dobil v kadetsko reprezentanco Sovjetske zveze in pošlje svoj črta za celinsko prvenstvo v glavnem mestu Grčije. Na tem turnirju, malo Volodja zmago svoje prve zlate medalje. Samsonov bo igral na mladinskem in junior raven, do sedemnajst let, sledi prehod na profesionalni šport.

profesionalna kariera

V začetku devetdesetih let, eden od nemških podjetij je predlagal, da pogodbo beloruski športnik, in se je strinjal. Takoj po sklenitvi sporazuma je šel živeti v Nemčiji in še naprej razvija kot profesionalni športnik. To je bilo v teh letih, je postalo jasno, da bo namizni tenis stvar življenjskega Vladimira Viktorovicha Samsonova.

Tako kot v Nemčiji, mladi športnik za dolgo časa igral za nemške klube, in leta 1994, gre za odrasle kontinentalno prvenstvo v reprezentanci. Tukaj bo osvojil svojo prvo nagrado na najvišji ravni. Dve leti kasneje je beloruski osvojil evropsko prvenstvo zlato v parih.

1998 postane tudi uspeh: športnik osvojil evropsko zlato v dvojicah in posamezniki. Pet let kasneje, je spet osvoji zlato medaljo na evropskem prvenstvu v posameznih odvajanja in prvič v zgodovini Belorusiji bo vodila ekipo do zmage na glavnem turnirju celine. Pri starosti devetindvajset let športnik postane trojni zmagovalec evropskih prvenstvih. Vladimir Samsonov je bil enako uspešen tako na evropskih turnirjih, in mednarodno. Bil je eden redkih, ki jim je uspelo zmagati trikrat na svetovnem prvenstvu. Vse ostalo je njegov kredit in srebrno medaljo s svetovnega prvenstva.

To je tudi eden izmed redkih športnikov, ki jim je uspelo postati član petih olimpijskih igrah. Športnik je lepo in dejstvo, da je za petnajst let dosledno med deset najmočnejših namiznoteniških igralcev na svetu. Prvi zadetek na lestvici najboljših je datiran leta 1996, in izhod deset - 2011 m. Pri starosti sedemintrideset let, je spet na seznam, ki je trajala skoraj pol leta.

V devetintrideset let, je sodeloval na turnirju, ki je potekala v Katarju, in osvojila prvo mesto.

predstave na klubski ravni

Vladimir Viktorovich Samsonov v redu igra namizni tenis na klubski ravni. Pri osemnajstih je govoril v nemškem prvenstvu. V obdobju od leta 1994 do leta 2000 je bil igralec v Düsseldorfu "Borussia". V tem času mu je uspelo trikrat zmagati na državnem prvenstvu. Leta 2000 se je preselil v Belgijo in se začne igrati "Royal Villette" klub. Za ekipo Charleroi igral osem let in je postal petkratni državni prvak. Leta 2008 je odšel v Španijo, kjer je podpisal pogodbo s klubom Granada. Igranje kariero na Iberskem polotoku bo trajala le eno leto in v tem času ne bo osvojil nobene trofeje. Naslednje leto, Vladimir Samsonov je šel v Rusijo v Orenburg, kjer igra za ekipo, "Torch Gazprom". Ruska atletinja osvojila Ligo prvakov trikrat.

Življenje brez športa

Kljub dejstvu, da je skoraj ves čas, ki ga konkurenca in stroškov zaseda, športnik je odličen družinski človek. Leta 2000 se je poročil z Natasho nas. Soproga Vladimir prihaja od zdaj propadli Jugoslaviji. Imata dva sinova, ki je ime Ivan in Victor.

Samsonov par živi v Španiji, in sicer v Granadi. Tu so se odločili, da ostanejo po Vladimir podpisala pogodbo s špansko ekipo.

Starši Pro športnika, je malo znanega, vendar so zelo hvaležni Vladimir Samsonov tenisa so odprli za njega.

Priznanja in nagrade

Zaradi beloruske velikega števila različnih nagrad. Nekaj aktivni športniki lahko tekmujejo z njim v zvezi s tem. Med največjimi dosežki tenisa, so naslednji:

• trinajst nagrad na različnih ravneh v obdobju kariere mladih;
  • šest zlatih medalj celinska prvenstva;
  • trikratni zmagovalec svetovnega pokala;
  • sedem zmag v ligi prvakov;
  • sodelovala na petih olimpijskih igrah.

Mnogi so presenečeni, da je športnik ne predloži katerokoli državno nagrado Republike Belorusije. To dejstvo gre pripisati dejstvu, da je preživel večino svoje kariere v korist tujini in doma igral le na mladinskih prvenstvih.

dediščina

Vladimir Samsonov imel časa, da bi napisal knjigo, v kateri je opisan svojo trnovo pot do uspeha, in tudi opisan nekatere skrivnosti njegovo igro. Ta knjiga se imenuje "Namizni tenis. Naprave z Vladimir Samsonov. " To je postala zelo priljubljena med teniškimi igralci različnih ravneh, od amaterjev do profesionalcev. V prvih dneh prodaje so bile razprodane skoraj vse primere. Ona pomaga pri pisanju knjige Radivoje Hudets (njegov prijatelj).

Pravzaprav, to je on, legendarni atlet, ki je v precej častitljive starosti naprej navdušili navijače s svojo igro. On bo vedno v spominu navijačev kot eden najboljših namiznoteniških igralcev.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.