Šport in fitnesOutdoor Sports

Nadezhda Scardino: biografija, zanimivosti

V zadnjih letih je beloruski biatlonsko ekipa različnih uspešnih predstav, redno zmagovalni medalje na različnih prvenstvih. To je nemogoče zamisliti ekipo brez ugledne Hope Scardino, že vrsto let je član prve ekipe. Na njem bomo povedali.

življenjepis

Športnik Nadezhda Scardino se je rodil v St. Petersburg 27.03.1985 leta. Poleg tega, da njena družina imela dva brata in štiri sestre. Starši videli prihodnje smučar dekličin, zato sem ga dal na oddelku sedem let. Veliko uspeha v športu ni bilo upanja, da razmišljajo o koncu kariere, vendar je spremenil zadevo.

Ko na trening kampu je trenirala z ekipo iz Belorusije. Športniki biatlonci na voljo Scardino poskusite ustreliti. V upanju, da je všeč, imela je naravni talent za to. Torej, ona prešli na biatlonu. Preveč konkurence ni dovolil dekle, da bi dobili v reprezentanci Rusije, tako da športnik z veseljem sprejel ponudbo iz Belorusije trenerjev in se preselil v Minsku.

Od tega začetka predstave v zgornjem delitev Nadezhda Scardino. Biografija nekdanjega smučarja, saj je neločljivo povezana z biatlonu.

dosežki

Prvi večji uspeh je prišel leta 2007 Scardino. Kot del ženski štafeti zmagali. 2011 navijači spomnil športnik z dvema močnima rezultatov - tretje mesto v fazi svetovnega pokala in svetovno prvenstvo bronasto medaljo v podobnih dirkah. Leta 2012 Nadezhda Scardino osvojil prvo posamično medaljo - bron v sprintu, pa tudi drugo mesto v štafeti.

To je postal najuspešnejši biatlonka v olimpijskem letu 2014. Športnica štirih je bil na stopničkah v svetovnem pokalu, in prav tako osvojil bronasto medaljo na olimpijskih igrah v Sočiju v posamezni dirki.

Nadezhda Scardino, fotografijo, ki nato obkrožili vse medije, v letu 2015, še vedno trdijo, da je nepogrešljiv rele borec. Na svetovnem prvenstvu bo beloruska ekipa osvojila srebrno in bronaste medalje.

2016 se je začela za biatlonce do zmage na evropskem prvenstvu potekala v Tyumen. Športnik je pustil tekmece priložnost v deset kilometrov zasledovanju.

Dejstva o biatlonka

Nadezhda Scardino večkrat v intervjuju priznal, da se mu zdi njegova družina le dve državi - Belorusija in Rusija. In čeprav je, kot je navedeno zgoraj, je športnik rodil v severni prestolnici Rusije, da ima več kot devet let v korist beloruske ekipe.

Nadezhda Scardino, foto kjer množica krat objavljeni v različnih revijah, je priznan kot eden od najlepših biatlonskem svetu. Na seznamu tudi dobil svoje moštvenega kolega - olimpijski prvak in vodja beloruske ekipe Darya Domracheva.

Rojen v Sankt Peterburgu je bila večkrat priznan kot najboljši ostrostrelec v svetovnem biatlonu. Ona je celo postavil rekord, ni presežena nikoli v 17 dirkah. Na podlagi teh rezultatov je težko verjeti, da je športnik pred trpijo zaradi bolezni očesa - astigmatizem. Pozneje dirkač prestal operacijo, vendar ni nobenega zagotovila, da se bo bolezen vrnila spet ne.

Interesi in želje

Nadezhda Scardino - zelo vsestranski dekle. Biatlonka uživajo dejavnosti na prostem: Various pohodništvo, odbojka in plezanje.

Raje govori v množičnih začetek in rele dirke. Pred kratkim izšlo ji še posebej dobro, saj značaj športnika - ekipa borec. Bolj samozavestni streljanje iz stoječem položaju.

Najbolj nepozaben dirka Scardino dejal na začetku prvenstva World Junior 2005. Potem je bila sposobna priti do končnega Omejiti z udobno prednostjo, kot tisto, kar se je zgodilo s ciljno zastavo.

Novice biatlonci Nadežda svetuje, da si samo naprej in nikoli ne bi bilo videti nazaj. Za njo je bila kredo.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.