Šport in fitnesOutdoor Sports

Podchufarova Olga: atletska kariera in življenjepis

Olga Podchufarova, biografija, ki je opisana v tem članku, vzhajajoča zvezda ruske biatlonu. Moskovski. Pri starosti enaindvajset let Olga postal zmagovalec v tem športu svetovnega prvenstva.

otroštvo

Podchufarova Olga se je rodil peti avgustom 1992 v Moskvi. Starši prvak nič opraviti s športom še ne. Mama dela kot prevajalec in vodič, in njegov oče, ki delujejo na področju računalniških sistemov. To je bil tisti, ki je učil, da hči tek na smučeh. Čeprav so starši vzeti svojo hčer do drugih razredov - v bazenu, dvorana ples - se je odločila biatlon.

Daj na oddelku smučarski učitelji svetovali, saj je bila deklica fizično zelo dobro razvit, in sposobnost, da se vidi s prostim očesom. Toda, da bi šel v šolo je zelo daleč. Ker Olga je bila zabeležena dvorana ples.

Strast za šport in prva zmaga

To traja osem let. Celo sem šla na tekmovanje. Toda Olga je menil, da ni bila njena pot. Zato verjetno ni dosegla uspeh v plesu. Ko Podchufarova Olga preselil v devetem razredu, se je začel zanimati v biatlonu. Učenci so bili poslani s konkurenco in je moral opraviti tri kilometre smučarsko progo.

Kljub temu, da so konkurenčni dekleta vedno vrgel za usposabljanje, Podchufarova do ciljne črte je bilo prej. Po tej zmagi, je prosila za trenerja, da ga evidentira v oddelku. Tako je bilo v športni šoli "Mladi Moskva". Njen prvi trener je bil Jurij Lelin. Dekle je treniral vse do današnjih dni.

nastanek

Po končani srednji šoli Podchufarova vstopil uprave univerze javnosti o specialnosti "upravljanje" z. Hkrati športnik še trenirati. Urnik je zelo tesen obrne, ampak Olga je velika vzdržljivost in disciplina. In to ji pomaga obvladovati s svojimi študijami in šport.

športna kariera

Olga Podchufarova, čigar biografija je zelo zanimiva, začenja svojo kariero leta 2009. Nekaj let kasneje je že prejel zlato in srebro na svetovnem prvenstvu poletnih biatlonskih. V letu 2012, podelitev ji Presence banka dodali še 3 zlate medalje v sprintu, zasledovanje in rele dirki. To svetovno prvenstvo je potekalo v Ufa.

Leta 2013 je bila podobna tekmovanja Podchufarova Olga lahko sprejme bron. Za višjo nagrado je manjkalo le trideset sekund. 2013 je bilo prelomno v Podchufarova življenju. S svetovnega prvenstva, ki je potekala v Avstriji, Olga prinesla tri medalje - bronaste, srebrne in zlate.

Sledila svetovnega pokala, ki je potekal v Sočiju. Najprej je izvedena za rusko ekipo. Predhodno Samo junior formulacije. Svetovni pokal Olga osvojil sprint na 58.. Na naslednjem svetovnem prvenstvu v Hanti Mansijsku Podchufarova izboljšala svoj prejšnji rezultat. Ona je 26. mesto v zasledovanju. Leta 2014 se je konkurenca v Holmenkollen Podchufarova Olga osvojil sprint 21 th mesto. Potem sem šel na olimpijske igre v Sočiju. Potem pa v posamezni dirki je vzel 49. mesto, in tekmovanje v Ostersund prišel enajsti.

V naslednji fazi je bil še bolj učinkovit. Trajalo je 4. mesto. Pred podstavek je manjkalo le pol sekunde. Olga se šteje, da je najboljša biatlonka. Leta 2016 naj bi Podchufarova delovati v Holmenkollen, svetovno prvenstvo. Toda po 65. mestu v sprintu je bil odstranjen iz trenerjev konkurence.

Razlog je pomanjkanje športnikov usposabljanja. Po izključitvi tekmovanj Olga napovedal, da bo razmišljati o prehodu na samoizobraževanje. In v tem primeru, bo vlak ločen od ruske ekipe.