Šport in fitnesNogomet

Nogometni klub "Stuttgart": Zgodovina

Nogometni klub "Stuttgart" - ekipa iz Nemčije, ki temelji na istem mestu. To velja za ustanovni datum 9. septembra 1893.

zgodovina moštva

Nogometni klub "Stuttgart" ima dolgo in zanimivo zgodovino. Sprva je nemška ekipa sodeluje v drugem športu, in sicer rugby. Začetek nogometna zgodovina se začne šele po dvajsetih letih. Nogometni klub "Stuttgart" do danes zbrali okoli njega že več kot štirideset tisoč članov. Vendar pa je nemška ekipa se ponaša ne le veliko število članov, ampak tudi maso dosežkov in naslovov. Poleg tega je "Stuttgart" je znan po svojih zvestih navijačev, ki ga podpirajo tudi v najtežjih trenutkih svojega obstoja.

V prvi polovici dvajsetega stoletja

Nogometni klub "Stuttgart" v prvih letih svojega življenja niso mogli pohvaliti velikih dosežkov. Ekipa mirno nahaja v sredini mize in le občasno dvignejo proti vrhu. Vendar pa je slabič, "Stuttgart" ime ni bilo. "Stuttgart" - nogometni klub, ki se lahko naloži borijo celo velikaši in se šteje za zelo močan srednji kmetje.

Raising ekipa

Pomembna razvojna ekipa začne šele leta 1950 prejšnjega stoletja. V tem obdobju se je prvi večji pokal v klubu začeli, da bi dobili Presence banka. Tvorec uspeha lahko imenujemo novo trener Robert Shlinza. Novi trener je preživel osem let v post. Mimogrede, trener znan, je dejstvo, da je imel roke. Ji je izgubil v prometni nesreči. Glavno nemško ekipo, Shlinz pomagal osvojiti štiri naslove. Za ljubitelje "Stuttgart" To je ena izmed najboljših v zgodovini. V tem obdobju se je zakladnica ekipa dobila dva naslova in dva prvakov nemškega pokala v državi. "Stuttgart" - nogometni klub, katere članstvo je dovolj močan, so se izkazale v državnem prvenstvu. Vendar pa je del nemške reprezentance na "Stuttgart" ni dobil enega igralca naenkrat. To je mogoče pojasniti z dejstvom, da čeprav je sijalo igralcev na igrišču, ampak zvezde ni mogoče ločevati.

V drugi polovici dvajsetega stoletja

Najsvetlejša nogomet v drugi polovici prejšnjega stoletja začel kazati nemško "Stuttgart". FC dodal veliko znanih igralcev, ki so bistveno okrepiti našo ekipo. Mentor v 80. letih je bil Hans-Jürgen Zundermann ki dobro upravlja klub iz Nemčije, toda ves čas je pobral nekaj malega za vložitev tim prvaka. Dvakrat, "Stuttgart" ustavil en korak stran od branijo prvakov in ena pa je bila tretja. Toda leta 1982 je skupina zaključila vse na devetem mestu, ki je privedla do razrešitev trenerja.

Novi trener Hellmuth postal Bentaus. V prvi sezoni svojega delovnega statusa trenerja kluba se je vrnil mogočna ekipo in osvojili bronaste medalje na prvenstvu v Nemčiji. "Stuttgart" - nogometni klub, fotografije, od katerih je bilo v letu 1983 v vsakem časopisu. To je bila tretja sezona prinesla tim prvenstvo v svoji zgodovini.

Dobro nemški klub uveljavila v mednarodnih turnirjih. Leta 1989, "Stuttgart" je izšla v finalu pokala UEFA, kot da prosim svoje navijače. Kljub temu, da bo naslov je preprečil italijansko "Napoli". Po dveh srečanjih, ekipa Italije zmagal s skupnim rezultatom 5: 4. Vendar pa je treba omeniti, da je v tistem času del Italijanov sijaj legendarni Maradona.

1.990

Kristof Daun 92-letno povečal na mesto glavnega trenerja, "Stuttgart". Prva sezona njegovega bivanja je okrašena naslov prvaka Nemčije, ki je postala četrta za ekipo.

Famous Yoahim Lov v 96., je prejel ponudbo za glavo nemški klub. V času, ko je bil mlad, vendar obeta specialist. Preden pokličete za glavnega trenerja je bil v "Stuttgart" poslanca. Veliko ljudi ve, da je kasneje postal znan trener Joachim nemški reprezentant in jo pripeljala do številnih trofej. Vendar pa je "Stuttgart", se je pokazala, da ni zelo dobra. Kot glavni skupini strokovnjakov, ki je preživel dve leti. V tem obdobju, je vzel s klubom nemški pokal in državno prvenstvo dve sezoni zapored, "Stuttgart" se je četrto mesto. Yoahim Lov prinesel tudi ekipo v finale pokala pokalnih zmagovalcev, vendar je izgubil proti Londonu "Chelsea" z minimalnim rezultatom 1: 0.

danes

Novi čas za nemško ekipo prišel, ko je delovno mesto trenerja stal znani strokovnjak Felix Magath. Mentor je poseben poudarek na mlade igralce, ki so bili večinoma dijaki, "Stuttgart". Moram reči, da je ta pristop deluje. Mladi iščejo izkušene klubski kapetan in hitro napredovala. Sveže sestava je uspelo priti 2003 sezona srebrne medalje v Bundesligi.

Hkrati je skupina pojavila zelo znanih igralcev danes. Najpomembnejše so: Filipp Lam, Kevin Kuranyi, Aleksandr Gleb. Po inštruktor levo čine "Stuttgart" je uprava odločila, da bo še naprej poudarek na mladih igralcev.

Leta 2007 je pod vodstvom Armin Veh, "Stuttgart" je osvojil prvo mesto v Bundesligi, in tako osvojil naslov že petič v svoji zgodovini.

Do sedaj, v primeru stanja kluba ni najboljši način. Ekipa poskuša preživeti v spodnjih delih nemškega prvaka. Na izhodu na mednarodnih tekmovanjih v klubu lahko le sanjal o tem. Vendar pa oboževalci menijo, da je "Stuttgart" bo spet lahko pokažejo svojo najboljšo igro.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.