Šport in fitnesNogomet

Nogometno svetovno prvenstvo. Kaj je to in kaj ta beseda pomeni?

Vsake 4 leta nogometni navijači zbirajo na TV navijali za svoje ekipe na svetovnem prvenstvu. Turnir je bil ustanovljen pred več kot 80 leti in od takrat ni spremenila svoje tradicije. Vsakdo, ki jim je uspelo priti na nogometnem dogodku, mu v spominu za vse življenje. Milijoni ljudi prihaja v državo, ki sprejme v prvenstvu, da bi podprli svojo reprezentanco in videli, kako se bo izvajal ob glavnih favoritov turnirja.

Izvor besede "svetovno prvenstvo"

V zadnjem času se je izraz "World Cup" vsaka beseda običajno nadomesti z "na svetovnem prvenstvu." Kaj je to in ko je bil prvič uporabljen ta koncept? Leta 1982 je svetovni nogometni turnir je Španija. To je bila rojstna hiša besede. Dejstvo, da je "svetovno prvenstvo" v španskih pomeni "svet" in beseda brati kot "svetovno prvenstvo". Zanimivo je, da v uradnem imenu svetovnega nogometnega turnirja ne vsebuje besede "FIFA World Cup". Mednarodna nogometna zveza je dala ime turnirja Copa del Mundo de Futbol - Espana 82. To so ventilatorji in komentatorji so tisti, ki so prispevali k rojstvu novega imena turnirja. V tem letu se je turnir udeležilo več kot dva milijona ljudi, ki so podprli nogometnih pooblastil 24.

Ventilatorji sestavljajo različne spevi in pesmi, in televizijski komentatorji so jih podprli in začel svojo oddajo s pozdrav besedami "Mundial". Kaj je to predstavljati, prvič so se pojavili španske igralce, saj je bila velika odgovornost, ki so jim zaupane. Na turnirju, španska ekipa še ni imela, da moč in veličino, za razliko od današnje španski reprezentanci, ki je veliko trofej v evropskem in svetovnem prizorišču. Leta 1982, je "Red Fury" dosegla le do druge stopnje, kjer so osvojili tretje mesto v skupini "B" in poletel na prvenstvu. Španski FIFA World Cup svetijo druge ekipe.

Arc italijanska ekipa

Zmagovalci nogometnega sveta začeli Italijani, ki so prizadele njegovo žaljivo in obrambni liniji. To je italijanski napadalec Paolo Rossi je bil naveden glavni strelec, ko je svetovno prvenstvo končalo.

Kaj je to - da je glavni strelec reprezentance in postal idol milijonov Italijanov - se je počutil prvič. V tem letu je bil Rossi imenovan najboljši igralec v Evropi in svetu. Ob koncu turnirja so Italijani uspelo prebiti nemško reprezentanco z rezultatom 3: 1, nato pa Rossi dosegel svojo šesto in končni cilj, in to je bilo odločilno za njega. V finalu so bili Nemci uspešni zahvaljujoč kazni shootout, ki ga je pridobila zmago nad Francozi.

Brazilski Svetovno prvenstvo v nogometu

Kot smo že omenili, "svetovno prvenstvo" pomeni "svet", da je ime, od leta 1982, se uporablja izključno v naslovu svetovnega prvaka. Kot je znano, je poleg svetovnega pokala, ki poteka vsaka štiri leta, da je evropsko prvenstvo, ki določa tudi zmagovalec vsake 4 leta. Vendar pa evropski turnir reprezentanc ni prejel takšno priljubljenost, tako posebno ime ima, ne. Kaj pomeni beseda "svetovno prvenstvo", je bilo mogoče razumeti in na zadnji svetovnega nogometnega turnirja, ki je potekal v Braziliji.

Ljubitelji vseh držav v tako vzklikali slogane, namenjenih za svoje idole. Večina nogomet Mnenja neformalno ime turnirja je bil uporabljen že ves čas, saj se bralci še ne poznajo izvor besede, s prvim stavkom razumeti, kaj se bo razpravljalo.

Rusija - lastnik svetovnega pokala 2018

Prav tako moramo omeniti dejstvo, da bo v Rusiji naslednjo nogometno svetovno prvenstvo bo potekalo v letu 2018. Kaj je to, končno v sebi čutijo vse Ruse. 11 ruskih mestih se na njihovem nogometu Arenas 32 ekip, ki bodo tekmovali za njihova država prejela naziv najboljših nogometnih pristojnosti v naslednjih štirih letih. Kdo ve, morda je to kapetan ruske reprezentanci bo dvignil pokal svetovnega pokala čez glavo ...

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.