Šport in fitnesVodni športi

Ilya Zakharov: slike, biografija, zanimiva dejstva o športnika

V Sankt Peterburgu, v družini športnikov, 2. maja 1991, se je rodil v prihodnosti prvak, Ilya fant. Zakharov tam živel dolgo. Namesto tega je bil ravno tam rodil, in njegovo otroštvo preživel v Saratov, kjer so njegovi starši preselil.

Oče je bil oficir okrog, in fant je mati je kandidat za mojstra športa v odbojki. Ob rojstvu sina je delala kot učiteljica športne vzgoje na eni od šole St. Petersburg.

Biografija Ili Zaharova: aktiven otrok

Od otroštva je bil bodoči prvak razlikuje od svojih vrstnikov prekomerna aktivnost. Ni bilo toliko energije, da je fant, nato pa sem v neke vrste zgodovine. Iskanje pustolovščina - glavna značilnost Eliju kot otrok.

Za šest let, fant je pokazala ravno. Zdravnik, ki je bil gledal malo bolnika, svetoval staršem poslati Elija bazen. V tistem času je sodeloval z vsako družino. To je bil tisti, ki je predlagal, da starši pripisujejo dečka gledal in potapljanje.

Ta šport je dovoljeno usmeriti vso energijo Elija v pravo smer. Set že dolgo končalo. Toda fant se bo v skupini, katere vodja je bil trener Tatyana Korobko.

Ilya ne delijo željo staršev, da plavati. Bil je v vseh pogledih, da ignorira zahteve trenerja in ni hotel plavati v bazenu. Tatiana polje je včasih celo potisnite Zakharov podstavki v vodi.

Toda eno leto kasneje, je vse, kar je korenito spremenilo. Ilya ni mogla več zamisliti sebe brez športa. Skoki v vodo postala ne samo zabavo ali hobi. Postali so del življenja fanta.

Ilya želel se posveti nogometu, vendar mu zdravniki prepovedali opravljanje tega športa. Ampak mi je bilo svetovano, da poskusite svojo roko na potapljanje. In, kot se je izkazalo, se je svet obrnil ločeno.

Razredi začetek potapljanje

Eno leto kasneje, Zakharov so sodelovali v tekmovanju med vrstniki in osvojil prvo medaljo. Pri devetih letih je Ilya uveljavil kot prihodnji medalje, športnik in ponos Rusije.

Leta 2004 je uspešno opravil izbor mojstra športa. Ko je bil, da Zakharov, da imajo svojo prvo nagrado. In zmagovalec tekmovanja med dijaki v dveh letih.

Tatiana Korobko trener otroške ekipe skok v vodo, sem videl fanta za lepo prihodnost. Ilya Zakharov sodeloval pri junior prvenstvu Rusije. Čeprav ni dobil nagrado, je imel cilj - postati zmagovalec in osvoji zlato medaljo na olimpijskih igrah.

Sanje uresničile. Ilya Zakharov, olimpijski prvak, ni bil samo športnik in zasluži Master of Sports Rusije v potapljanju. Sodeluje na olimpijskih igrah leta 2012 v Londonu in osvojil zlato v potapljanju s treh metrov odskočno desko.

Nagrade in naslovi

Leta 2007 je sodeloval na tekmovanju ruskega pokala. Skočil je dol z desetih metrov odskočno desko, je osvojil zmago zaslužil najvišje število točk. V Aachnu v Nemčiji, skupaj z Ilya Kuznetsov zasedel drugo mesto v pole tri metrskega stolpa.

Ampak to še ni vse. V Saratov, je bil zmagovalec v posameznem programu, osvojil bronasto medaljo za potapljanje iz treh metrov odskočno desko.
Leto kasneje je postal lastnik dveh medalj, pridobljenih na prvenstvu Rusije za odličnost pri potapljanju v paru Evgeniem Kuznetsovym.

Druga zlata je bila seznanjena z Viktorom Minibaevym v potapljanju od stolpa na deset metrov. leto kasneje, Ilya Zakharov, čigar fotografija je bila dana na naslovnicah časopisov, osvojil tri zlata v konkurenci s treh metrov potapljanje in višine desetih metrov, povezana z Minibaeva.