Šport in fitnesProge in polje

Maria Paseka: biografija Gimnastika

Maria Paseka - ena izmed najbolj naslovom ruskih telovadcev. To je svetovni prvak (2015) in štirikrat olimpijske medalje.

Začetek športne kariere

Maria Paseka, je biografija predstavljena v tem članku, se je rodil leta 1995 v Moskvi. Ona ima vedno močno osebnost in odločnost. V šestih letih, dekle izrazili željo za sodelovanje v športni gimnastiki in je začel svojo kariero z SDUSHOR MGFSO "Dynamo" pod vodstvom priznanih trenerjev Galtsova N. in W. Silifanova. Kasneje so se nadomesti J. Kamalov v SC "olimpijski", in v letu 2009 telovadec padla v roke znanih trenerjev v športu - VN Ulyankina, M. G. Ulyankinoy in I. A. Savosin.

Prva resna konkurenca in pravi duh konkurence Maria Paseka, fotografije, ki si lahko ogledate v članku, doživela leta 2008, ko sem prišel v gimnastiki prvenstvu British Open, ki je potekala v Hampshire. tam je bilo, da se je mladi športnik osvojil svojo prvo medaljo na mednarodni razred - bronasti v trezorju in zlato v ekipi. Potem je iz družinskih razlogov, telovadec moral zapustiti šport, saj takrat se je zdelo vse življenje.

Za vstran kreniti malo, se je zaposlila v akrobatiko, vendar zelo hitro spoznal - obstaja samo en šport, ki se lahko slavili Maria Paseka - gimnastika. Po dvomesečnem premoru, se odloči, da se vrnete na usposabljanju. Najprej je začel delati z Olgo Sikorro, potem pa zelo hitro prišel pod vodstvom Mariny Ulyankinoy. Trener se ne boji testa, temveč nasprotno, videl potencial novega obraza.

Začelo se je z vrsto telesne dejavnosti in obsežnega usposabljanja, kar je povzročilo v občinstvu je bila nova Maria Paseka - vrhunska telovadka.

prva zmaga

2009 Mariji postala zelo pomembna in zahtevna, saj je zaradi aktivnega dela in stalno športnica usposabljanja v letu 2010 osvojil zlato medaljo na evropskem prvenstvu v ekipnem tekmovanju in srebra v trezorju. Tudi na letošnjem ruskem prvenstvu Paseka osvojil zlato medaljo na vse okoli oboka in barih, kar kaže, da bomo lahko držali upe na njej.

Zapri Mary verjamejo, da je ključ do njene dosežke vztrajno in energična v naravi - v 14 letih je začel voziti skuterja in uživajte ga loviš na lokalnih cestah. To je ljubezen do hitrosti ji pomaga, da ne bo podlegel živčnega nihanja, in zbrali v najbolj ključnem trenutku.

Zdravstvene težave

Po takem uspešnem začne športnika je čakal na prelomu resnih zdravstvenih težav. V začetku leta 2011, je doživel zapleteno operacijo za petami, ki je, ki jih MD Balberkin Aleksandr Viktorovich. Mimogrede, to je iz tega razloga, da Marija ne deluje na gred. Pri tej vrsti tekmovanja ves poudarek na robovih hlodov - in te neznosne bolečine za poškodovani nogi.

Poleg vseh, udeležba na svetovnem prvenstvu v Tokiu (2011) odpovedan zaradi stegensko poškodbe prejmejo v času priprav na tekmovanja na dnu usposabljanja. Najhujše pa je bilo, da je Maria Paseka se popolnoma pokazala v ruskem pokalu leta 2011 - osvojil bronasto medaljo za trezor in se pretvarjala, da se v reprezentanci za konkurenco na Japonskem.

Letos se je telovadec zaključil udeležbo na tekmovanjih v Belgiji v Gentu, ki prikazuje peti rezultat v nadstropju vaje in šestega v trezorju.

2012 čebelnjak začetka sodelujejo v prvenstvu v Moskvi, kjer je osvojila prvo zlato medaljo v tem letu za trezor. Športnik borili v treh kategorijah - bari, parter in trezorski. Njihovi dosežki, je pripomnil, da želijo čim več, da bi vse, kar je in tune čustveno za nadaljnjih tekmovanjih mednarodni ravni.

V istem letu Maria Paseka je srebrno medaljo na mednarodnem tekmovanju v gimnastiki Koshel Antonina. Ko je vprašal o rezultatu, je dejala, da ni nobenih oken in ima še vedno nekaj, da si prizadevajo brez poraza.

Test slava

Pomemben korak pri Mary atletski karieri je poletne olimpijske igre leta 2012 v Londonu. Tukaj Paseka osvojila srebro v ekipnih nastopih in bronasto medaljo za korporativne trezorju. Sorodniki in prijatelji z ekipo niti opazili, kako telovadec malo gledal dol na vse, in menil, da prisili vse. Marija sama priznava to dejstvo in zahvaljujoč njegova mati, ki je v času, ko je pokazala potrebne besede in hči privedla do občutkov.

2013 je zaznamovalo v karieri je dekle, ki je osvojil tretje mesto na evropskem prvenstvu na neravnih barov. Tudi v tem letu je potekala univerzijado v Kazan in tam je zbirka osebnih zmag pridružil bron za obok in zlato v ekipnem tekmovanju.

načrti padejo

In spet prišla serija v športni gimnastiki - je dobila hude poškodbe. Leta 2013 je bil njen načrt, da sodelujejo v svetovnem pokalu, vendar zaradi modric nazaj tekmovanja so potekala brez čebelnjakov. Maria je dejal, da je bilo zelo težko obdobje v svojem življenju - dolga rehabilitacija in živčni napetosti. Zaradi dodatne teže in oslabljene telesne pripravljenosti je vsak trening ker je zelo težko, vendar je telovadec ni ustavil in se preselil na. Nato je bilo prelomno za svetovno prvenstvo leta 2014, vendar je športnik izpahnil nogo in ni mogel boriti za medaljo.

Vendar Maria Paseka ima zelo močan značaj in trdovratno živce. Po zbiranju vseh volje, se nenehno usposobljeni in so sami vzpostavitvi za zmago. Ni bilo govora o sodelovanju na razstavi - je vedela, da je lahko še veliko več!

Dolgo pričakovana zmaga

Hvala za ta odnos in podporo trenerjev, Maria Paseka leta 2015 na svetovnem prvenstvu v Glasgowu osvojil zlato medaljo v trezorju. Spominja se ta trenutek vsak ljubitelj športa. Konec koncev je bila razlika med prvo in drugo mesto minimalno, vendar so sodniki dali zmaga ni športnik iz Kitajske Hon Un Jong in Marie rossiyanke čebelnjaka. Solze v nagrad tekla iz oči Marije, ker za njo je bil dolgo pričakovani dan. V vseh intervjujih je toplo zahvalil svojim trenerjem za njihovo podporo in njihovo delo. Prav tako je opozoril njen tresenje mamo, ki je kot otrok se je borila z odporom svoje hčerke, da gredo na usposabljanje in storiti. Samo na stopničkah športnika je spoznal in sprejel s hvaležnostjo strogo odnos matere.

Naslednji pomemben dogodek v športnem življenju te močne ženske, je bila udeležba na olimpijskih igrah leta 2016 v Rio de Janeiru. Mary je bila težka borba, v veliki meri posledica dejstva, da je vse, kar je veliko bolj zahtevna za so se vzpostavi in zabodena obetavno upanje. Prav to dejstvo veliko unnerved športnik in ni dovolil, da pridejo. Ampak ona soočila s stresom in ravnali strokovno, osvojil dve srebrni medalji - v trezorju in v ekipnem tekmovanju.

Načrti za prihodnost

Kljub vsem insignije za mlado dekle, je bila običajna oseba, ki ima rad, da preživijo čas udobno doma objemala najljubši mačka Timothy zabavo ali se sprehodite s svojimi prijatelji. Poleg tega, Maria Paseka resno zanima fotografija in ljubi voziti avto.

V prihodnje namerava športnik, da še naprej sodelujejo na tekmovanjih, ko čutim, da tudi zdravje ne dopušča, želi narediti usposabljanje in izobraževanje otrok novih prvakov.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.