Šport in fitnesBody-building

Tatiana Kashirina: osebno življenje, biografija

Tatyana Yurevna Kashirina - eden od najbolj znanih športnikov Ruske federacije.

zgodnja leta

Prihodnost prvak se je rodil v zimskem času 1991. To je postal rojstni kraj predmestju Moskve, kjer je preživel otroštvo. Od zgodnjega otroštva je deklica stala njena polt na podlagi iste starosti, in da je ta dejavnik odločilno vlogo pri uteži.

Tanya starši so bili proti temu, da je bila ona, ki se ukvarjajo v tem športu, ampak ona je ostal neomajen. Zaradi tega je že dolgo izpostavljeni posmehu sošolcev, in je skoraj pripeljala do dejstva, da Tatiana skoraj opustila šport. Toda trenerji v oddelku je uspelo prepričati mladega športnika se to ne stori, in, kot se je izkazalo kasneje, ona je prava izbira. Let kasneje, še vedno pogosto soočajo s pomanjkanjem razumevanja prijatelji in družino Tatiana Kashirina. Dviganje uteži za to bo stvar življenja.

To je eden izmed najbolj obetavnih športnikov svoje generacije, ki je že v starosti od osemnajst let, sem šel na odraslega svetovnega prvenstva. Tam je malo to, da so čakali v mladosti. In kljub temu, da je bilo dekle nihče verjel uspelo zmagati srebro. Od začetka poklicne kariere, ki bo polna pozitivnih trenutkov.

odraslih kariera

V letu 2009, ko je Tatiana Kashirina postal član odraslega svetovnega prvenstva, se je uspelo postaviti več zapisov junior raven. V istem letu je šla na odraslo osebo evropsko prvenstvo in osvojil prvo mesto tam.

Naslednje leto je tudi, da je bil uspešen za mlade športnike. Pri devetnajstih, bo ona zmagala na svetovnem prvenstvu zlato v Antalya in bo varoval naziv najboljšega WEIGHTLIFTER v Evropi, osvojil zlato v primeru v Minsku. V Turčiji, športnik postavil svetovni rekord v kategoriji teže več kot 75 kg, dviganje Štangla, ki tehta 145 kg.

V letu 2011 se bo Rusinja osvojiti svetovno prvenstvo srebro in ponovno zmagala zlato na 2011 evropski, ki je potekala v Kazan prvenstvu. V istem letu, se je catch in predsednikov pokal.

V letu 2012 bo Tatiana Kashirina spet prvi na evropskem prvenstvu. Leto kasneje, ona je v vodi v svetovnem prvenstvu, ki je potekalo na Poljskem.

2014 bo zelo uspešna za dekleta, ki so v tem času bodo le triindvajset let. Na ona poleg svetovnega prvenstva v zlato medaljo bo sposobna dati pet svetovnih rekordov. V istem letu je osvojil zlato Kashirina evropski turnir, ki bo potekal v Izraelu. Leto kasneje, je spet osvojila zlato štirikrat in postal zmagovalec svetovnega prvenstva. Leta 2015 Tatiana postane tudi šest zmagovalec evropskih prvenstvih.

Poleg mednarodnih turnirjih, Kashirina je večkratni zmagovalec ruskih prvenstva.

london olimpijske igre

Do poletnih iger Kashirina prišel kot eden od kandidatov za zlato medaljo. Res, zelo uspešni in določi tri svetovne rekorde na enkrat, vendar kljub temu ne bodo mogli osvojiti zlato. Uteži ustavil en korak manj od zmage in priznati le kitajski punca Zhou Lulu. Opozoriti je treba, da je predstavnik Kitajske postavila nov svetovni rekord.

Kljub zadnji sekundi, bo Tatiana bo prejel državno nagrado.

Fizikalni parametri uteži

Športnik ima precej veliko sliko, brez katere v resnici nič ne da narediti v uteži. Izjemno močna dekle Tatiana Kashirina. Višina, teža, bi bilo jasno, zakaj je večkratni zmagovalec na evropskih in svetovnih prvenstvih. njegova višina je 177 cm in teža - 102 kg. Deluje v kategoriji nad 75 kg.

Tatiana Kashirina: uteži, osebno življenje

Informacije o zasebnosti dekleta ne toliko, kot bi si želeli. To je posledica dejstva, da je v celoti osredotočena na športno kariero.

Znano je, da ves čas ji namenja le usposabljanja, načrti, da postane eden najboljših weightlifters na svetu. Kljub temu, da so starši sprva proti poklice v tem športu, Kashirina hvaležni jim niso preprečili razvoj kariere. V številnih intervjujih je dejala večkrat, da dokler nisem srečal človeka, s katerim želijo preživeti preostanek svojih dni.

Da bi se prepričali, da je punca res osredotočila na športu, samo poglej na svojem urniku:

• Ob 8:30 - vzpon.
  • Ob 9.00 - zajtrk.
  • Ob 11.00 - trening.
  • Ob 17.00 - trening.
  • 20:30 - večerja in obesiti.

Treba je opozoriti, da je čas za osebno življenje ni Tatiana Kashirina. Dviganje uteži traja skoraj ves svoj prosti čas.

Nagrade in dosežki

Kot smo že omenili, Tatyana Yurevna Kashirina je večkratni svetovni prvak, Evropi in Ruske federacije.

Poleg tega, za svoje predstave, je prejela številne nagrade državni ravni. Njena zbirka ima medaljo reda "Za zasluge". Ta nagrada je prejela za drugo mesto na olimpijskih igrah v Londonu. Prav tako je osvojil potrdilo o čast predsednika Rusije. Tatiana Kashirina pismo prejela za svoje športne dosežke, kot tudi za njegov prispevek k razvoju športa.

Kratek opis osebe

Tatiana je znan po vsem svetu. Naloga najde ne samo zmago zlati medalji na tekmovanju, ampak tudi uvedba športa za mase. Ona poskuša narediti vse, da bi otroci, ki se zanimajo za šport, in se redno ukvarjajo. Tatiana Kashirina prepričani uteži zasluži veliko več pozornosti od medijev in promocije.