Šport in fitnesProge in polje

Voronov Sergey - nova generacija drsalec

Sergei Voronov - drsalec, ki služi drsanje. To je prvak Rusije (2-krat), vice-evropski prvak in večkratni zmagovalec velikih turnirjev.

otroštvo

Prihodnost Skater se je rodil v Moskvi. Zahvaljujoč starši začeli drsanje že štiri leta. So zaupali svojega otroka Rafael Arutyunyan - trenerja z dolgoletnimi izkušnjami. Voronov Sergey - drsalec, ki je od zgodnjega otroštva trdo delali, trudi, da bi izvajanje vseh elementov do popolnosti. Leta 2002, Harutyunyan odšel v ZDA. Mladenič mu ni mogla slediti, ker je bil mladoleten. Sergey je odločila preseliti v Sankt Peterburgu. Novi trener prihodnosti postal prvak Galina Kashin.

Zgodnja kariera

Po usposabljanju z Kashina pojavili nezadovoljstvo, da se redno pokazala Voronov Sergeya. Skater je razburjena sodelovanje s Galina, saj ni prinesel uspeha. Mentor fant je bil Alexei Urmanov, ki je pomagal mlademu športniku uspešno začeti na ledu. Leta 2005 je Sergej osvojil srebro v junior prvenstvu. Ta nagrada mu dovoli, da sodelujejo na svetovnem prvenstvu leta 2006. Toda bil je Ravens poškodoval in ni mogel iti tja. V naslednji sezoni, Sergej začela z 2. mesto v ruskem prvenstvu. Grand Prix je čakala v letih 2006-2007. Tokrat ga je tekmoval z odraslimi in je le šesti položaj, ne da bi imel pravico do udeležbe na evropskem prvenstvu. Toda na svetovnem prvenstvu, je zelo dobro govoril, postaja devetnajstega.

slaba sezona

2007-2008 let niso bili zelo uspešni zaradi zdravstvenih težav, ki jih Voronov Sergey doživela. Skater ni mogoče izvesti s polno močjo zob skokih, pa je prejel več pomembnih zmag: prvo mesto v prvenstvu Rusije, četrta na evropskem prvenstvu in sedmi na svetovnem prvenstvu.

uspešnost drsalec v Grand Prix šla z različnimi uspeh. Slednji se je izkazal za neuspešnega, medtem ko je bilo svetovno prvenstvo le mesec. Skupaj s trenerjem Ravens odločil za spremembo kratek program, pobral novo glasbo. Kot rezultat, je potrdil status sama, postane prvak.

Udeležba na evropskem prvenstvu leta 2009 je prinesla ni na istem mestu, da se pričakuje, umetnostna drsalka Sergei Voronov. Življenjepis od športnika, da obdobje vključuje podatke o svoji deveti položaj. Ta rezultat je povzročilo val hude kritike iz trenerjev federacije in Sergey. Zadnja misel, da je len in ne daje sam usposabljanje na 100%. Voronov nizke rezultate v svetovnem pokalu je potrdila le svoje besede. Športnik osvojil trinajsto mesto.

Selitev v Moskvi

Sezona 2009-2010 je potekala za Sergeja, z različnimi uspeh. Grand Prix, ki je potekala na Kitajskem, vložene Sergej srebro, in v Parizu je postal šele šesti položaj. Toda dobri rezultati v prvenstvu Rusije pomagala športnika, da bi dobili mesto na evropskem prvenstvu.

Samo predstava ni bila tako dobra, kot je bilo načrtovano Voronov Sergeya. Skater zlomil kratek program in je na štirinajstem mestu. Ta dogodek je vplival na vključitev v olimpijsko ekipo. V primeru višje mesto bi Sergej šel kot glavni konkurent. In tako je bilo vključeno v ekipi kot namestnika.

Na svetovnem prvenstvu v Torinu Ravens načrtovana tudi za rezervo. Toda umik od konkurence Evgeni Plushenko za zdravje dovoljeno Sergej vstop v prvo ekipo. Skater osvojil štirinajsto mesto. Po tem se je mladenič odločil, da preneha sodelovanje z Alekseem Urmanovym.