Šport in fitnesNogomet

Močne volje zmago: bistvo pojma in pomembnih tekmah

Močna volje zmaga je to, je redek pojav v različnih športih. Za dosego močne volje zmago ekipe morajo pokazati zelo močan značaj in vztrajnost, željo, da bi dosegli želenega rezultata, naj se zgodi karkoli. V teh igrah zelo pogosto očitne vodstvene sposobnosti posameznih izvajalcev in moči duha kolektiva kot celote.

Močne volje zmago v nogometu - kaj je to?

Verjetno daleč od športa ljudje morda ne takoj razumeti izraz. Dejstvo je, da ekipe imajo včasih narediti volje, moči za zmago in ko je rezultat 0: 0. Na primer, lahko spomnite boju za drugi krog Euro 2016 med Francijo in Albanijo ekip. Do 90. minute ohranil enak račun, čeprav francoska imajo pomembno prednost. V zaustavitvi časa, so prihodnost dom Euro finalistov doseglo dva neodgovorjena ciljev. Ampak to ni močne volje zmago!

Uporaba takšnega športnega mandat je primerno le, če zmaga ekipa zgrešil prvi. Na primer, v prijateljski tekmi med reprezentanci Romunije in Ukrajine pred Euro 2016 Romuni so odprli račun v 22. minuti tekme, ampak na koncu, ukrajinski osvojili 4: 3.

Močne volje zmago v finalu velikih turnirjih

Največji turnir v nogometu, so:

• Svetovni pokal;
  • Evropsko prvenstvo;
  • Evropski pokal;
  • Pokal UEFA (Evropska liga).

V zgodovini svetovnega nogometa obstaja več tekem z močnimi volje zmago, da navijači spomnijo več desetletij in se lahko navedena kot primer za izobraževanje znakov mladih športnikov.

Spomnimo, leta 1930 svetovni pokal v finale, med Argentino in Urugvajem. Seveda, so udeleženci srečanja in navijači, ki so obiskovali končne, ni več živ, vendar je bila prva resna povratek v finalu. Argentinci v tekmi prvega odprl točkovanja in zmagal prvič - 2: 1. Nogometni navijači se dobro zavedajo, da so bili prvi prvaki Uruguayans. V drugi polovici leta so bili trikrat udaril vrata svojih tekmecev in osvojil 4: 2.

Finale Lige prvakov 1998/1999, ki je zaradi skupno slabe sreče v prvem polfinalu s "Bavaria" ni igral "Dynamo" Valery Lobanovsky, se spomnite, verjetno vse ljubitelje čez 23-25 let. Naprej, "Bavaria" Mario Basler v 6. minuti prosti strel lepo taktno kapi okoli zidu. Vratar "Manchester United" Edwin van der Sar ni mogel Parry udarec. Sir Alex je zelo napadli skozi tekmo, vendar ni mogel dosegel legendarni Oliver Kahn. Ločevanje prišel do 90 + 90 + 1 in 3 (tj nadomestilo za drugo polovico, čas), ko Ole Gunnar Solskjaer in Teddy Sheringham zadel dvakrat po hranjenju kota. Zmaga "United" z rezultatom 2: 1, bo za vedno ostal v srcih nogometnih navijačev.

V letu 2005 je bilo bolj težko močne volje zmago. Ob koncu lige prvakov smo se srečali, "Milano" in "Liverpool". Italijanska ekipa je v prvi polovici, zadel trikrat v vratih Britancev, ne dopušča en sam cilj. Zdelo se je, da je ekipa Andriy Shevchenko niso pustili nasprotnika. Toda kaj se je zgodilo na področju iz 45. v 60. minuti, razen čudeža ne bo ime. Potem ko je izgubila dokončne prvo polovico so Liverpool lahko boj proti nazaj in ga prinese na kazen shootout, ki jih je osvojil.

Sovjetski in ruski nogometna reprezentanca

Močne volje zmaga ruske nogometne reprezentance, žal pa ni tako pogosto. In ta problem korenine v sovjetski preteklosti. Vendar pa je svetla stran!

Na primer, ob sklicevanju na dolgo pozabljene olimpijske igre leta 1952. V 1/8 finale reprezentanci ZSSR igral z Jugoslavijo. Po 1. času naše yugam izgubili z 0: 4. Na začetku 2. polčasa, rezultat je bil 1: 5, vendar prizadevanja Vsevolod Bobrov in Vasily Trofimov Sovjetske ekipa dobila pravico, da Replay razlike v 89. minuti.

Seveda je bilo močne volje zmago in rusko ekipo. Leta 2015 so Rusi izvedli prijateljsko tekmo z Belorusijo. Prva odprl Rusi v 20. minuti. Ampak potem napadalec Kazan "Rubin" Sergei Kislyak zadel dvakrat v vratih Igor Akinfeev, ampak na koncu so igralci ruske ekipe uspelo še trikrat prebiti obrambo Belorusije. Močne volje zmaga šteje v tem primeru.

ukrajinsko ekipo

Prva zmaga volje ekipe Ukrajine je določen 18. maj, 1993 v Vilniusu. Litovci odprl točkovanje v 4. minuti in dosegel Ukrajinci v 18 tih in 22 tih minutah. 25. maj 1994 Ukrajina je Belorusija. V prvi polovici je končala z rezultatom 0: 1, nato pa so Ukrajinci uspeli rezultat 3 ciljev v drugi polovici leta. 6 september 1995 v uradni tekmi, izbor za 1998 Mundialyu Litovci s prvim zadetkom tudi doma in osvojil 1. pol. To dejstvo ne preprečuje Ukrajinci v drugi polovici poslati žoge v cilj 3 baltskih držav. Tretji močne volje zmago nad Litovci je bil dosežen v Kijevu 13. avgust 1996. Viktor Leonenko izenačila v 45. minuti (1: 1), ter tekma na koncu končala 5: 2 v korist Ukrajine.

Športne stave

Kot veste, lahko zaslužite s tem uspešne športne stave. V bistvu, igralci stavili na zmago gostov in gostiteljev, pripravi število doseženih golov. Vendar pa obstajajo tudi druge možnosti. Kaj je "močne volje zmago" v ceno? Če menite, da je tekma "Dynamo" (Kijev) - "Shakhtar" (Donetsk) dobil Dinamo, ampak prva točkovanje rudarji lahko varno dal na močne volje zmago v Kijevu. Če se igra konča ta način, boste lahko, da poberem zmago.

Močne volje zmago v nogometu (kar je, smo pregledali v članku) - to je vedno čudovito in razburljivo spektakel.

Copyright © 2018 sl.delachieve.com. Theme powered by WordPress.